• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини з життя закладу

/Files/images/Стрітення 2.jpg
Вже стало традицією проведення свята Стрітення 15 лютого 2019 року в дошкільному закладі освіти №3 «Дзвіночок» .

Ведуча, Заітченко Є.О. розповіла про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі, Лєсних А.В.. та Денісова А.Ю., які виконували ролі Зими та Опудала, помічники вихователів Корх Г.І. та Лисенко М.П. – Сніговик та Весна, організовували з дітьми середніх та старших груп ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість. Пригадали ведучі ще про один звичай – випікання пташок. А називали випечених пташок жайворонками, бо за давніми легендами ця пташка народилась із сонячного жару. Вона прокидається із сонцем і своїм срібним голосочком сповіщає, що вже прийшла весна! Кухар Козинець М.Й. спекла для малят «жайворонків». Діти на святі з нетерпінням чекали приходу Весни і Зими з піснями, іграми, веселощами. По завершенню свята діти вийшли на майданчик де і спалили опудало Зими./Files/images/день валентина.jpg14 лютого, в дитячому садочку №3 «Дзвіночок» відзначали радісне і веселе свято – день Святого Валентина, день любові та дружби.

Зал був яскраво прикрашений різноманітними символами: сердечками та повітряними кульками. Під час розваги вихователі познайомили дітей з цікавими легендами про виникнення цього свята та його святкування. Дошкільнята із задоволенням розповідали вірші про любов до рідних, близьких, та тих, з ким підтримують дружні стосунки, під час дійства приймали участь у конкурсах. Після того діти разом з вихователями виготовили валентинки власно руч, та в вечорі ними привітали батьків.

За допомогою веселих ігор діти вчились допомагати один одному та цінувати дружбу. Велике задоволення та масу позитивних емоцій отримали від спілкування та розваг.Ось і настала довгоочікувана зима. А разом з нею прийшов і час веселих зимових розваг. Діти завжди з нетерпінням чекають снігу, адже ігри зі снігом люблять всі. Педагоги Краснопільського закладу дошкільної освіти №3 "Дзвіночок" залюбки граються з дітьми на свіжому повітрі.

Чим же можна зайняти себе взимку?

Якщо снігу випало досить, можна разом ліпити сніговика або інші фігурки. Колективна творчість дуже зближує і сприяє розкриттю талантів. До речі, якщо взяти з собою фарби та підфарбувати сніговику або іншому персонажу щічки, очі, вони виглядатимуть дуже цікаво. Головне — не забути потім сфотографуватися разом з об’єктом своїх старань. Це дозволить зберегти приємні спогади про зимові забави на довгі роки.

Малюкам подобається будівництво снігових веж, лабіринтів. Зі слідів на снігу можна створювати різні картини, писати букви й цифри. Цікаво також грати в слідопитів, намагаючись визначити, кому належить той чи інший відбиток.

Невід’ємною частиною зимових розваг є також гра в сніжки, катання на лижах, санчатах. Вихователі не тільки організовують зимові розваги, а й під час їх проведення знайомлять дітей з властивостями снігу, льоду, вітру. Зимові прогулянки та розваги сприяють загартуванню дитячого організму. Під час катання на санчатах, лижах, у дітей формуються поняття про необхідність дотримання правил безпеки, запобігання зимовому травматизму.

/Files/images/лижі.jpg

Заняття спортом і прогулянки на свіжому повітрі сприяють зміцненню імунітету, ліплення снігових фігур розвиває творчість і майстерність дітей, рухові ігри дарують заряд енергії та позитивний настрій.

Не забувають дошкільнята і про своїх маленьких пернатих друзів. Протягом зими діти під час прогулянки на вулиці наповнюють годівниці їжею. Вони насипають зерна, крихти хліба, несолоне сало для синичок. Це дуже важливо для малечі, адже вони спостерігають за птахами, вивчають їх та вчаться турбуватися про них.

/Files/images/годування пташок.jpg Природа є могутнім виховним чинником у формуванні дитини.

7 грудня 2018 року в закладі було проведено районний методичний семінар на тему: «Родина і дошкільний заклад: два духовні центри в системі національно – патріотичного виховання дитини». Починаючи з дві тисячі першого року заклад взяв за основу своєї роботи педагогічну спадщину Софії Русової – фундатора дошкільного виховання в Україні. За роки багаторічної праці, в садочку склалися певні звичаї, традиції - активно залучає до співпраці батьків.

Під час проведення заходу учасники мали змогу переглянути виставку малюнків на тему «За синіє небо, за жовте колосся боротися треба, щоб краще жилося», які були виконані дітьми разом з батьками, виставка леп – буків присвячених українській тематиці. Учасників семінару привітали батьки, діти і педагоги закладу,вони розповіли про дошкільний заклад, про тиждень національно-патріотичного виховання в садочку. Педагоги переглянули спільну роботу батьків і дітей: фрагмент бесіди бабусі Наталі з дітками про зимові свята, спільне малюваннябатьків з дітьми малюнківнестандартними способами (на тему патріотичного виховання ), майстер – клас по ліпленню вареників різними способами – який провели помічники вихователів Лисенко М.П. і Корх Г.І.Вихователі старшої групи – Заітченко Є.О. та Денісова А.Ю.- разом з дітьми та батьками захоплено продемонстрували українські вечорниці «На гостинах у тітки Оленки».

Учасники методичного об’єднання високо оцінили рівень проведених занять, зазначили, що вихователі разом з батьками використали ефективні засоби, та прийоми організації дітей, якими захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.

/Files/images/IMG_20181207_111358_HHT.jpg

Педагоги Краснопільського ДНЗ №3 прагнуть зробити життя вихованців цікавим і змістовним,ніколи не зупиняючись на досягнутому. Тож 15 лютого на базі ДНЗ відбулося районне методичне об’єднання вихователів на тему: «Психолого педагогічне проектування діяльності дітей в умовах різновікової групи». Метод проектів дає змогу дітям експериментувати, синтезувати отримані знання, розвивати творчі здібності та комунікативні навички, а це, у свою чергу, дозволяє успішно адаптуватися до майбутнього шкільного життя. Діти з цікавістю ступали "Стежинами казки в світ людських стосунків"

ппп


Тепер у нашого закладу є свій сайт!

Чекайте на оновлення,

з повагою Ваш "Дзвіночок"

Кiлькiсть переглядiв: 196

Коментарi