Чи може керівник дошкільного навчального закладу відмовити батькам у прийомі дитини до закладу без медичної довідки?

Так. Тому, що зідно з Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305, а також ст.15 Закону України від 06.04.2000р. "Про захист населення від інфекційних хвороб" прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.
Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також, якщо їй проведено профілактичні щеплення, згідно з календарем щеплень, і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або носіями бактерій.

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ

Краснопільський ДНЗ № 3 «Дзвіночок» працює 5 днів в тиждень з 07.30 – 18.00.
• Прийом дітей з 07.30 – 08.15.
• Якщо Ви привели дитину після початку будь якого режимного моменту, будь ласка, роздягніть її і почекайте разом з ним в роздягальні до найближчої перерви.
• Педагоги готові розмовляти з Вами про Вашу дитину вранці до 08.15 і ввечері після 17.00. У інший час педагог зобов'язаний працювати з групою дітей і відволікати його не можна.
• До педагогів групи незалежно від їх віку необхідно звертатися на «Ви», на ім'я та по батькові.
• Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей.
• Якщо Ви не змогли вирішити будь – яке питання з педагогами групи, звертайтеся до завідувачки дошкільного закладу.
• Просимо Вас прослідкувати, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих і таких, що колють предметів.
• Просимо не давати дитині в дитячий садок жувальну гумку, сухарики, чіпси, газовані напої.
• У групі дітям не дозволяється бити і ображати один одного; брати без дозволу особисті речі, у тому числі і принесені з будинку іграшки інших дітей; псувати і ламати результати праці інших дітей. Дітям не дозволяється «давати здачі», так само, як і нападати один на одного. Ця вимога продиктована міркуваннями безпеки кожної дитини. Просимо Вас і в сім'ї підтримувати ці вимоги!


ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ:

- оплата вноситься в банк по квитанції до 12 числа за місяць на перед;
- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
- батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;
- пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на пільги. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів;
- у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і оплатити її, повідомивши про це вихователя.
Кiлькiсть переглядiв: 198